-10 Derece Soğuğa Bile Dayanıklı Panasonic Toughpad FZ-M1

-10 Derece Soğuğa Bile Dayanıklı Panasonic Toughpad FZ-M1


Standart bir tablette bulamayacağınız özellikleri tam dayanıklı gövdesinde sunan ve standartları adeta yeniden belirleyen Toughpad FZ-M1 de bunlardan biri. Özellikle zorlu koşullarda saha çalışanları için ideal bir tablet olan Toughpad FZ-M1, günlük hayatta sürekli en zorlu koşullarla karşı karşıya gelen profesyoneller için tasarlandı.

Tam dayanıklı ve hafif tasarımı bir yana, kesintisiz çalışma imkânı tanıyan yapısıyla; enerji ve alt yapı sektörleri, sağlık, lojistik ve güvenlik hizmetleri, şantiyeler, elektrik santralleri ve elbette suya, toza ve düşmelere karşı dayanıklı bir tablet isteyen herkese uygun bir model Toughpad FZ-M1.
Hemen her alan için kullanışlı olan tablet, örneğin opsiyonel barkod okuma yeteneği ile de bir tabletin ötesine geçiyor ve barkod operasyonundan vazgeçemeyen ekipler için tablete entegre bir donanım halinde kullanılabiliyor. Böylece barkod okuma sayesinde alınan veri ile tablet ortamında sistemsel işlemlere rahatlıkla devam edilebiliyor, başka bir cihaza ihtiyaç duymadan görev tamamlanıyor. Elbette Toughpad FZ-M1, çok yönlü bir tablet ve yetenekleri fazlasıyla geniş. Toughpad FZ-M1’i yalnızca profesyonel amaçlarla değil, öte yandan normal bir tablet gibi de kullanabilirsiniz. Olası kazalarda ise, dayanıklı yapısı en büyük yardımcısı…
Toughpad FZ-M1’in IP65 standartlarındaki dayanıklı yapısı yalnızca suya karşı dayanıklılık tanımıyor. Aynı zamanda onu toza ve kuma karşı da dayanıklı kılıyor.

Toughpad FZ-M1, şu ana kadar deneyimlediğimiz meziyetlerinin yanında profesyonel kullanıcılara hitap ettiğinden dolayı tam zamanlı çalışma temposuna da ayak uydurabilecek yapıda elbette. 8 saate kadar pil ömrü sunan Toughpad FZ-M1, ayrıca sıradan tabletlerde bulunmayan bir özelliği, değiştirilebilir pil özelliği de sunuyor. Böylece “kesintisiz çalışma” sözünü tutan Toughpad FZ-M1, daha da ötesinde pili değiştirmeniz için ara bile vermiyor, çalışırken pili değiştirerek yola devam edebilmenize izin veriyor.

Intel Core i5 ve Intel Celeron N2807 işlemci modeliyle bulunabilecek olan Toughpad FZ-M1, Windows 8.1 işletim sistemiyle çalışıyor. 8 GB’a yükseltilebilir 4 GB ile 2 GB RAM ve 128 GB ila 256 GB depolama seçenekleriyle temin edilebilecek olan tablet, 7 inç boyutunda ve Panasonic tarafından güneş ışığında tam performans görüntü üretebilmesi için revize edilen IPS LCD ekrana sahip. Bunların ötesinde dahili3G desteği sağlayan 4G modülüyle geniş bant bağlantı desteğiyle de donalı olan Toughpad FZ-M1, fansız tasarımıyla da dikkat çekici. Diğer yandan USB, Ethernet ve NFC gibi bağlantıları da destekleyen tablet, RFID UHF, Seri Port ve Akıllı Kart Okuyucu gibi entegre iş genişleme modülleriyle de alanını genişletiyor.

Dünyanın önde gelen firmalarından olan Panasonic’ in ürettiği bu su, toz geçirmez profesyonel tablete sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle