18 Saatlik Pil Ömrü ile Alanında Tek Lenovo Yoga Tablet 10

18 Saatlik Pil Ömrü ile Alanında Tek Lenovo Yoga Tablet 10


Oldukça zarif görünen Yoga Tablet 10, 10.1 inç HD ekran sahibi. 1280×800 piksel çözünürlüğündeki ekranıyla yüksek kontrast oranı sunuyor. Memnun edici bir görsellik sunan tablet, IPS panel olmasıyla 178 dereceye kadar görüş açısı sunabiliyor. Ekranla ilgili tek sıkıntı Full HD desteği taşımaması. Bu arada ekranın 16:10 boyutunda olduğunu da belirtmek gerekli.
Ön ve arka yüzünde kamera bulunduran tablet, ön kamerasıyla 1.6 MP, arka kamerasıyla ise 5.0 MP çözünürlük sunuyor. Ön yüzdeki kamera işinize oldukça yarıyor. Görüntülü görüşmeleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
Bataryasının hemen üzerinde açılabilir bir stant bulunduran tablet, böylece masa üzerine rahatlıkla konumlanabiliyor. Açılan standın altında bir microSD kart girişi de bulunan tabletin dâhili hafızası 16 GB değerinde. İsterseniz bunu microSD kart ile 64 GB’a kadar arttırabilirsiniz.

İşlemci olarak Qualcomm‘un en dişli rakiplerinden birini kullanıyor tablet. MediaTek markası tarafından üretilen MTK 8389’u taşıyan tablet, 4 çekirdekli işlemcisiyle 1.2 GHz hızında çalışıyor.
Tablet, grafik hanesinde pek çok tablette karşımıza çıkan PowerVR SGX 544MP ile çok parlak bir grafik çizmiyor. Ancak normal kullanımlarda performans konusunda endişe edecek bir durum söz konusu değil. 1 GB RAM ve 16 GB ROM teknik birimlerinin de sahibi olan tablet, internet dolaşımlarında da başarılı.
18 saate kadar pil ömrü sunduğu ölçülmüş ve kanıtlanmış olan tablet, elbette kullanım şekline göre bu sürede değişiklik gösterebiliyor. Yoğun kullanımlarda bu kadar uzun süre dayanacağını tahmin etmesek de, elbette ekran parlaklığını azaltarak veya kullanımı biraz daha sınırlandırarak 18 saate de erişebilirsiniz.

Elektronik söz konusu olduğunda Dünya üzerindeki en büyük gelişmiş firmalardan olan Lenovo’nun ürettiği Yoga Tablet 10 ‘a sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle