360 Derece Dönebilen Ekran HP Pavilion x360

360 Derece Dönebilen Ekran HP Pavilion x360


360 derecelik dönme açısına sahip ekranı ile gayet kullanışlı olan Pavilion x360, kolayca stant veya tablet haline gelebiliyor. Elbette bilgisayarın dokunmatik ekranını da unutmamak gerekiyor. Dokunmatik ekranıyla Windows 8.1 işletim sistemini rahatlıkla kullanabildiğiniz dizüstü bilgisayarı teknik açıdan da güçlü.
HP Pavilion x360, tasarımıyla özel bir dizüstü bilgisayarı. 360 derece dönebilen kapağının yanı sıra şık tasarımıyla da yanınızda taşımaktan keyif alacağınız bir ürün olmayı başarıyor. İncelediğimiz kırmızı renkli modeliyle özellikle hanımlar tarafından tercih edileceğini düşündüğümüz Pavilion x360’ın ayrıca baylar için gri renkli modeli de mevcut. Sertleştirilmiş plastik kasasıyla elde tutulduğunda iyi bir hissiyat vermesiyle de beğendiğimiz Pavilion x360, hem boyutları hem ağırlığı itibariyle rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir cihaz.
Pavilion x360, Windows 8.1 işletim sistemiyle geliyor. Böylece en güncel Windows işletim sistemi deneyimi yaşatan cihaz, dokunmatik ekranıyla Windows‘un Metro arayüzünden tam anlamıyla faydalanmanıza olanak tanıyor. Bir tablet gibi kullanıldığı durumlarda dokunmatik ekranın hassasiyetinden memnun kalacağınızı da bu noktada söyleyelim.
Üzerinde 11.6 inç boyutunda bir ekran taşıyan Pavilion x360, HD görüntülere hazır. Ekranın hassasiyeti ve görüntülerdeki başarısını beğendik. Özellikle ekranı stant haline getirdiğinizde uzun film seansları için iyi bir platform oluyor. Üzerindeki Beats Audiodestekli hoparlörleri de buna katkı sağlar nitelikte.
Eğlence amaçlı kullanımların yanı sıra elbette Pavilion x360, iş ve diğer çalışmalarınız için de uygun bir platform. Üzerinde güçlü Intel Pentium işlemci bulunduran Pavilion x360, 4 GB RAM kapasitesiyle de gayet akıcı çalışıyor. 500 GB’lık disk kapasitesiyle gerekli depolama alanını da karşılayan Pavilion x360, dış kullanımlarda da 6 saate kadar pil ömrü sunuyor. Böylece hem evde, hem işte hem de mobil ortamlarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Hp‘nin ürettiği bu dizüstü bilgisayarı satın almak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, cihazın tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle