HTC One Mini

HTC One Mini


HTC One Mini‘nin gövdesinde kullanılan malzemelerin HTC One’dakinden bir eksiği yok. One Mini’yi elimize aldığımızda bize verdiği his, onun HTC One kadar kaliteli olduğuydu. Bununla birlikte HTC One Mini’nin tasarımında bazı farklılıklar da var; polikarbonat çerçeve ve seramik optikler gibi. Bu ek özellikler, HTC One Mini’nin kenarlarını daha duyarlı bir hale getirmiş.
4.3 inç’lik ekrana sahip telefonu taşınabilir boyutları sayesinde tek elle kullanmanız çok kolay. HTC’nin son sürüm Gorilla Glass 3 ile koruduğu HD çözünürlüklü LCD ekran, gerçekleşen testlerde iyi kontrast, parlaklık ve renk aralığı değerleri vermeyi başardı.
Cihazın işlemcisi orta seviye bir işlemci olan Qualcomm Snapdragon 400. One Mini’nin performansı, ağabeyi One kadar müthiş olmasa da herhangi bir takılma ve gecikmeye yok denecek kadar az.
HTC One‘da bulunmayan microSD slotu, Mini’de de yok. 16 GB’lık boş alanın yaklaşık 10 GB’ından faydalanmanız mümkün; çünkü 6 GB’lık alan telefon ve Android işletim sistemi tarafından kullanılıyor.
HTC, One Mini’yi en son kamera teknolojisi Ultrapixel ile donatmış. Buna ek olarak HTC One’daki kamera yazılımının sunduğu yenilikler de One Mini’de mevcut.
7 saat 26 dakikalık iyi bir çevrim içi çalışma süresine ulaşan cep, 5 saat 32 dakika kesintisiz görüşmeye izin veriyor. Tamamen boş bir pili yüzde 100’e kadar şarj etmeniz için gereken süre 2 saat 24 saniye.
Telefonun akustikleri ise One’da olduğu gibi üst düzeyde. HTC One Mini’de yankı veya hışırdama gibi sorunlara rastlamanız oldukça güç. Ön hoparlörler, One’a kıyasla biraz daha küçük ancak yine de harika bir ses kalitesi sunuyorlar. Kulak içi kulaklıklar da çok temiz ve güçlü bir ses sunuyor.

Telefonda eşsiz bir deneyim sunan HTC imzalı bu ürüne sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, telefonun tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle