8 Çekirdek İşlemci, 3 GB Ram ve AMOLED Ekran Samsung Galaxy Tab S 8.4

8 Çekirdek İşlemci, 3 GB Ram ve AMOLED Ekran Samsung Galaxy Tab S 8.4


8.4 inç Super-AMOLED ekranı 2,560 x 1,600 çözünürlüğüyle Full HD’den daha iyi ve gerçekten çok keskin ve net bir görüntüye sahip. Bunun yanında, kontrast oranları, bakış açıları ve renkleri de harika. Dokunmatik ekranın hassaslığı istendiğinde artırılabiliyor.
Exynos 5 sekiz çekirdekli SoC işlemcisini kullanıyor. Bu kadar ince yapısına rağmen 3 GB belleği var. Tabletin yurt dışı fiyatı 400 dolar olan WiFi sürümü de, 500 dolar olan LTE sürümü de aynı şekilde yüksek performans sunuyor.
Pili 4900 mAh gücünde. Pilin ömrü gayet uzun olsa da, bu maalesef uzun şarj olma süresiyle beraber geliyor. Tabletin pilinin tamamen şarj olması, neredeyse dört saat sürüyor.
Infrared, WiFi, LTE, parmak izi algılayıcı, ve telefon işlevi ile Samsung Galaxy Tab S 8.4 standartların oldukça üzerinde bir tablet. Diğer Samsung tabletlerle de gelen 50 GB ücretsiz Dropbox alanı, tabii ki Tab S ile de geliyor. Tabletin hafızası yalnızca 16 GB olduğu için bu Dropbox alanına oldukça ihtiyacınız olacak.
Ayrıca Samsung, Tab S için Android’i modifiye etmiş ve diğer tabletlerde olmayan birçok uygulama ve özellik koymuş. Mesela “Seamless Connectivity“, koşu bandınız ile sorunsuz iletişim kurmasını sağlıyor. “Sidesync 3.0″ ise, cep telefonunuzun ekranını tabletinize yansıtmanıza yarıyor.

Lider teknoloji firması Samsung’un ürettiği bu Samsung Galaxy Tab S 8.4’ü satın almak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle