Geniş Görüntü Almak İsteyenler İçin Acer Iconia Tab 10 Tablet

Geniş Görüntü Almak İsteyenler İçin Acer Iconia Tab 10 Tablet


Tabletler arasında Iconia serisiyle kullanıcıların karşısına çıkan Acer, Iconia Tab 10 ürün ailesiyle de 10 inç boyutunda bir tablet arayışı içinde olanlara uygun modeller sunuyor.
10.1 inç boyutunda olan tablet, böylece tablette geniş görüntü almak isteyenler tarafından ilk tercih gibi görünüyor. Tabletin çevresinde yer alan bağlantılara bakacak olursak; sol kenarda microUSB, microHDMI ve kulaklık noktalarını görüyoruz. Ayrıca yine burada microSD kart girişi bulunuyor. Güç butonu da yine burada eklenmiş. Üst kenarda ise yalnızca ses tuşları bulunuyor.
Iconia Tab 10’un, çift kameraya sahip bir model olduğunu da belirtmek gerekli. Ön yüzde 2 megapiksellik bir kamera, arka tarafta ise 5 megapiksellik bir başka kamera var.

Iconia Tab 10 iki farklı işlemci kullanmakta. Bunlardan ilki MediaTek işlemci. Ailenin 4 çekirdekli MT8127 işlemcisini kullanan cihaz, 1.30 GHz frekansında çalışıyor. Yine tabletin Intel Atom‘lu modeli de mevcut.
RAM ise 1 GB DDR3L SDRAM olarak eklenmiş. Bunun dışında dâhili hafıza olarak da 16 GB düşünülmüş. Yine bu alanı micro SD kart ile genişletmek mümkün. GPU olarak da Mali 450MP kullanan tablet, bu donanımıyla ortalama bir görüntü çiziyor.
Bilgisayar dünyasının en büyük firmalardan olan Acer’in ürettiği bu tablete sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle