İlk Yerli Üretim 4G Telefon Vodafone Smart 4 Power

İlk Yerli Üretim 4G Telefon Vodafone Smart 4 Power


Vodafone‘un kendi markasını taşıyan akıllı telefon serisine eklenen en son model olan Smart 4 Power, kullanıcılara 5 inç ekran ve orta seviye bir donanım sunuyor. Cihazla ilgili ülkemizde üretildiği vurgusu mevcut fakat Vodafone bu modeli daha önce dünyanın başka yerlerinde de piyasaya sunmuştu.
Smart 4 power ne vadediyor?
İlk yerli üretim 4G telefon olarak sunulan Vodafone Smart 4 Power hakkında yerli üretim kavramının esnetildiğini az çok tahmin edebiliyoruz zira ülke şartlarına uygun yerli bir üretim yapıldığında, Snapdragon 400 kullanan Turkcell T50’de de olduğu gibi orta seviyenin altında kalan veya bu seviyeyi zorlayan işlemci paketlerinde bulunan 4G özelliği odağa alınarak bir üretime geçilmiş olması sağduyuyla örtüşmüyor.

Teknik özellikler
Ekran: 5 inç, 540×960 piksel, IPS
İşlemci: MTK6582M 1,3 GHz, 4 x Cortex-A7
Grafik işlemcisi: Mali 400
Bellek: 1 GB RAM
İşletim sistemi: Android 4.4.2
Kamera: 5 megapiksel arka, VGA ön
Depolama: 32 GB yerleşik
Kablosuz ağ: HSPA+, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0
Pil: 3000 mAh
Ağırlık: 162 gram

Operatör destekli Vodafone Smart 4 Power’ı satın almak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, telefonun tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle