Lenovo’nun “Özel Ürünü” Yoga Tablet 2 Pro

Lenovo’nun “Özel Ürünü” Yoga Tablet 2 Pro


Bir dizüstü bilgisayar ekranı kadar geniş ekranıyla kişisel kullanımın yanı sıra ofis kullanımlarını da barındıran tablet, 13.3 inç boyutunda bir ekranın sahibi. Bu ekranıyla 2K çözünürlük sunan Yoga Tablet 2 Pro, ekranı masa üzerine konumlandırabilmeniz için alt kısmında açılır bir stant gizliyor. Tabletin arka yüzündeki tuşa basarak açabileceğiniz stant ile ekranın konumunu istediğiniz biçimlerde belirleyebiliyorsunuz.
Gelelim Yoga Tablet 2 Pro’nun onu farklı kılan özelliğine. Ekran menteşesinin bir köşesinde güç butonunu bulunduran tablet, diğer kenara ise bir Pico projektör konumlandırmış.
854×480 piksel çözünürlüğünde görüntü aktarabilen projektörün parlaklık seviyesi ise 40 ila 50 lümen civarında. 50 inç ekrana kadar görüntü alabildiğiniz projektörün netlik ayarını ise hemen projektörün alt kısmındaki düğme ile yapabiliyorsunuz.
Teknik kadrosunda Intel Atom Z3745 işlemci başta olmak üzere 2 GB RAM ve 32 GB dâhili hafıza gördüğümüz tablet, bu senenin ilk ürünlerinden olan yeni işlemcisiyle 1.33 GHz frekansında hız sağlıyor. Bunu 1.86 GHz frekansına kadar arttıran tablet, işlem performansıyla oldukça iyi seviyede. Oyun ve uygulamaları sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün. Öte yandan bir klavye setiyle cihazı PC şeklinde de kullanabilirsiniz. İnternet ve genel kullanım performansıyla da oldukça iyi.
Bataryasıyla da 9600 mAH’lik bir kapasite sunan tablet, pil performansıyla Lenovo tarafından yapılan ölçümlerde 15 saate kadar kullanım sağlamış. Bu sürenin kullanıma bağlı olarak 10-15 saat civarlarında kullanım sağlayacağı düşünülebilir.
Yoga Tablet 2 Pro ön ve arka kameraya sahip. 8 megapiksel değerindeki arka kamera, tabletle fotoğraf çekmek için ideal. Ancak çok daha fazlasını beklememek gerek. Ön kamera ise 1.6 MP. Bu kamerayla da görüntülü görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
Elektronik söz konusu olduğunda Dünya üzerindeki en büyük gelişmiş firmalardan olan Lenovo’nun ürettiği bu projeksiyonlu tablete sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle