Motorola Moto G ile Geri Dönüş Yapmaya Hazır

Motorola Moto G ile Geri Dönüş Yapmaya Hazır


Motorola, Android KitKat’lı, 850 TL’lik orta seviye cebiyle sağlam bir geri dönüş yapmaya hazır. Moto G, ilk olarak fiyatıyla dikkatinizi çeken bir telefon. Cihazın 8GB ve 16GB’lık iki modeli bulunuyor. İki modelin arasında önemli bir fiyat farkı ise yok.

Moto G, 4.5 inç’lik, 1280×720 çözünürlüklü bir ekranla geliyor. Piksel yoğunluğu ise 329ppi. Bu çözünürlük, iPhone 5S’tekinden yüksek ve bu fiyat seviyesindeki bir cep için oldukça iyi. Bir cepte elbette HD ekrandan başka bakacak yerlerde var. Moto G, dört çekirdekli 1.2GHz Snapdragon 400 işlemci ve 1GB RAM ile geliyor.

Moto G, teknik özellikleriyle HTC One Mini, Samsung Galaxy S4 Mini ve Nokia Lumia 820 gibi çift çekirdekli cepleri geçecek kadar iyi. Üstelik ekranı bu ceplerden daha büyük. Çözünürlük açısından da Samsung ve Nokia’yı yeniyor.
Moto G’nin arkasındaki kamera sadece 5 megapiksel. Bu yüzden S4 Mini ve Lumia 820‘nin 8MP’lik kameralarının gerisinde kalıyor.

Telefon piyasasına muhteşem bir geri dönüş yapmayı hedefleyen Motorola tarafından üretilen Moto G’yi satın almak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, telefonun tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle