Samsung’tan Profesyonel Yardımcınız Galaxy Tab Pro 8.4

Samsung’tan Profesyonel Yardımcınız Galaxy Tab Pro 8.4


Galaxy Tab Pro 8.4, teknik özelliklerine baktığımızda çok güçlü görünüyor. 8.4 inç’lik ekranı, 7.9 inç’lik iPad mini 2’den daha büyük, 2560×1600 çözünürlüğüyle daha keskin. Cihaz, Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisini kullanıyor. 2.3GHz hızında çalışan işlemci, 2GB RAM ile destekleniyor. 16GB ve 32GB’lık dahili depolama seçeneklerinin yanında Samsung, microSD slotuyla cihazınıza 64GB’lık alan ekleme şansı da sunuyor. Tüm bunlara 8 megapiksellik kamerayı da eklediğinizde elinizde üst seviye bir tablet oluyor.
Samsung’un birden fazla uygulamayı ekranda çalıştırmanıza izin veren multi-window özelliği de öne çıkan özellikler arasında. Parmağınızı ekranın sağından içeriye doğru çekerek uyumlu uygulamaların bir listesini açabiliyorsunuz. Tab Pro 12.2’de en fazla 3 uygulamayı aynı anda ekranda açık tutabiliyorsunuz.
Yani Google Maps’e bakarken e-postalarınızı kontrol etmeniz, randevularınıza göz atarken bir YouTube videosu izlemeniz mümkün. Bu yönüyle Galaxy Tab Pro 8.4, diğer tabletlerin sunmadıklarını sunuyor.
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, 4.800mAh kapasiteli bir pille geliyor. Samsung Galaxy Tab Pro 8.4’ün 8 megapiksellik kamerası hiç de fena değil. Tabletin kompakt boyutlarda olması da onu Galaxy Tab Pro serisindeki en iyi fotoğraf makinesi yapıyor.
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, Full HD 1080p video kaydı yapabiliyor. Sonuçlar ise kamerayı çok fazla sallamadığınız sürece son derece iyi.
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4’in ön tarafında kendi fotoğraflarınızı çekmek ve videolu konferanslar düzenlemek için 2 megapiksellik bir kamera var

Lider teknoloji firması Samsung’un ürettiği bu Samsung Galaxy Tab Pro 8.4’ü satın almak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, tabletin tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle