Sanal Mağaza Açılımı

Sanal Mağaza Açılımı


Teknolojinin gelişmesiyle internet dünyasının getirdiği kolaylıklar ile birlikte alışveriş anlayışı da tamamen değişime uğruyor. Klasikleşen mağaza alışverişleri, yerini yavaş yavaş e-ticaret siteleri üzerinden yapılan online alışverişlere bırakıyor. Şüphesiz ülkemizde gelenekselleşen alışveriş anlayışının ortadan kalkması için çok uzun bir süre gerek. Ancak dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda internetten alışverişe düşen pay yavaşta olsa gittikçe artıyor. Bu yeni pazarın farkına varan ve online alışverişten pay almak isteyenler için ne satacakları kadar nasıl satacakları da oldukça önemli bir konu.
E-ticaret sektörüne girebilmek için ilk yöntem, kendinize ait bir e-ticaret sitesi kurmak. Bunun için ciddi bir sermaye ve emek gerekmekte. Öncelikle yatırım yaparak bir site kurmak daha sonra site için gerekli tasarımları yapmak ciddi bir süreç. Bunun üzerine e-ticaret kanununda belirtilen şartları sağlamak gerekiyor. Online ödeme almak içinse evraklarla beraber bankaya gitmek ve sanal pos hizmetini sitenize kurdurmanız gerekmekte. Buraya kadar işlemleri yaptığınız takdirde son aşamada artık ürettiğiniz ürünleri ya da tedarikçiden tedarik ettiğiniz ürünleri sitenizde alışverişe açabilirsiniz. Bu süreç ciddi bir emek, zaman ve ayrıca maddi kayıpları beraberinde getirmektedir.
Eğer ciddi bir sermayeniz yoksa sizin için ikinci yöntem daha uygun olacaktır. Bu yöntemde sizin için yer sağlayıcı e-ticaret sitelerinde sanal mağazanızı açmak. Buypasa ikinci seçeneğiniz için daima yanınızda. Buypasa da ofis malzemelerinden kitaba, anne ve bebek eşyalarından kozmetiğe kadar bir sürü kategoride sınırsız ürün ekleme, banka havalesi ve kredi kartı ile güvenli alışveriş, çoklu dil desteği gibi benzersiz avantajlar bulunmakta. Üstelik satış komisyonu %0! Sizde https://buypasa.com da online mağazanızı açarak on beş milyon kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle