Son Model Oyuncu Bilgisayarı Gigabyte P15F

Son Model Oyuncu Bilgisayarı Gigabyte P15F


Intel‘in son dönemde piyasaya sürdüğü yeni nesil işlemcisi ile donatılan Gigabyte P15F, teknik kadrosuyla olduğu kadar şık tasarımıyla da ilgi çekici görünüyor. Mat malzemeyle işlenmiş bir kasa gövdesine sahip olan dizüstü, aynı mat malzemeyi ekranda da sürdürüyor. 15.6 inç boyutunda Full HD çözünürlükte bir ekranın sahibi olan laptop, ekranın mat yapıda olması sayesinde yansımalara maruz kalmıyor. Ekranın hemen üzerinde bir kamera mevcut. Alt kısımda ise geniş bir klavye bölgesi bulunuyor. Tuş aralıklarıyla ve boyutlarıyla kullanışlı bulduğumu klavyede numerik tuş takımı da kullanılmış.
Laptop’ın bağlantıları arasında ise iki USB 3.0 bulunuyor. Ayrıca bir USB 2.0 girişine de yer verilmiş. Öte yandan HDMI, kart okuyucu ve VGA noktalarının yanında bir eSATA portu da hazır.
Gigabyte P15F’in teknik detayları iyi görünüyor. Bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülen i7-4710MQ işlemci sahibi olan dizüstü, 4 çekirdekli yapıdaki işlemcisiyle 2.5 GHz seviyesinde hız gösteriyor. Hız yükselttiği durumlarda 3.5 GHz’e kadar performans arttırabilen laptop, tam 16 GB kapasitesinde RAM sahibi. Depolama birimlerine baktığımızda oyuncuların ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlendiği görüyoruz. 1 TB’lık diskin yanında ayrıca 128 GB’lık bir SSD de hazır bulunuyor.
Gigabyte P15F‘in grafik hanesi ise Nvidia‘ya emanet edilmiş. GeForce GTX 850M GPU’nun kullanıldığı dizüstünde grafik hanesi için ayrılan RAM miktarı ise 2 GB. Ayrıca elbette Intel HD Graphics 4600 birimi de bilgisayarda kullanılıyor.

Gigabyte firmasının ürettiği bu son model oyuncu bilgisayarına sahip olmak isterseniz en uygun fiyat garantisi sunan buypasa.com’u tercih edebilirsiniz. “Ücretsiz sanal dükkan” ve “%0 satış komisyonu” gibi kampanyaları sebebiyle online mağaza açmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının gözdesi olan bu sanal pazar platformuna https://buypasa.com adresinden ulaşabilir, cihazın tüm teknik özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle